komplet krasna

Jmenuji se Kateřina Kostková, jsem maminka tří skvělých dětí a jsem manažerkou švédské kosmetické firmy Oriflame.

Hlavní náplní mojí práce je kosmetické a výživové poradenství, starám se o servis vlastním zákazníkům, ale především  vychovávám nové kosmetické poradce a lídry, školím a pomáhám v jejich kariéře u Oriflame. Snažím se  především ženám zlepšit život, objevit a zvýraznit jejich krásu, vydělat peníze a získat sebevědomí - pokud je třeba.

Za největší úspěch považuji vybudování stabilní skupiny spokojených registrovaných zákazníků a prodejců, vychování 3 úspěšných manažerek, které Oriflame stejně jako mě živí,nebo je alespoň podstatnou částí jejich příjmu. S tím souvisí dosažení titulu Direktor. Také jsem měla tu čest, patřit k  projektu pro 20 vybraných lídrů z České republiky - Česko hledá Exekutivy.

Jak jsem k tomu dospěla? Na prvním místě bylo rozhodnutí něco ve svém životě změnit. Pak už stačilo určit si cíl, vytvořit plán a prostě začít. Využívat poskytovanou podporu a hlavně VYDRŽET.

Spousta mých kamarádek řešilo různé problémy s pletí, nevěděly co používat a  jak, jak se správě nalíčit, jak zhubnout a váhu si udržet. Já jsem nabídla řešení.

Stejně v případě výdělku. Téměř každému se hodí nějaká koruna navíc, a tady především maminky ocenily přivýdělek při mateřské, dále studenti a důchodkyně, prostě všichni lidé s omezenými finančními prostředky a časem. Naučila jsem je dělat, to co dělám sama - vždy podle jejich možností.

Lidem často schází informace, vedení a podpora – to všechno se snažím poskytnout.

I já jsem zažívala neúspěchy...

Moje cesta nebyla vždy dlážděna jen samými úspěchy.  Z původně 8 manažerek zbyly 3. Skupina o 1000 lidech se zúžila na polovinu, spousta zeštíhlených klientů znovu přibralo… Co s tím? 

To všechno mě donutilo přemýšlet. Uvědomila jsem si zásadní věc. To, že chci já víc než oni sami.  A to nefunguje, ne trvale. Každý musí chtít sám za sebe a sám převzít zodpovědnost za svoje výsledky. To se týká každého podnikání  i výživy. 

Došlo mi, že důležitá je volba s kým se do podnikání pustíte, komu věnujete svůj čas. 

Skvělé bylo uvědomění si, že nemusím nic vymýšlet, že stačí používat nástroje, které mám.

Pochopila jsem, jak důležitá je loajalita ke značce, kterou představujete. Jen tak poznáte svoji firmu, kulturu, výrobky a pak se vlastně nemusíte nic učit, jen předáváte dál to, co vás těší.  A věřte, že nic nepřekoná pocit, že jste pomohli někomu dalšímu. Že z maminy na mateřské je krásná sebevědomá manažerka, které tleská plný sál lidí. Maminka-podnikatelka, která může cestovat,  vydělávat a přitom věnovat své rodině tolik času, kolik chce. A to za to všechno stálo a stojí.

Dnes, po všech ekonomických krizích,  mám stále okolo 300 spokojených věrných členů ve své obchodní skupině a stálé zákazníky, ke kterým stále přibývají noví, čehož si ve světě tolika možností nesmírně vážím.  Vedu fungující studio, které je příjemným místem pro setkávání, akce a školení. Klientů na výživu je méně, ale ti kteří jsou,  jsou trvale úspěšní .  Spolu s týmem jsme rozběhli projekt Proměn, který  se líbí, a který mě vlastně inspiroval k založení těchto stránek.

Předsudky o síťovém marketingu

Spousta lidí tvrdí, že není možné vydělat v tomto oboru, že „to už dělá každý“ a že síťový marketing je nějaké letadlo, kde se mají dobře jen ti nahoře. Není to pravda

 - Pokud máte kvalitní výrobek a dobrý férový marketingový plán, a to Oriflame má. :-)

Pravdou je, že zaplaceno dostanete to, co si zasloužíte. Jedno kdy a kde začnete. Záleží jen na úsilí,které práci věnujete.  Na nadšení a víře v to, co děláte.  Existuje spousta podobně zaměřených firem, s podobným marketingovým plánem, možná s podobným produktem – dost jsem jich prošla, proto vím o čem mluvím, ale Oriflame jediná, z těch co jsem měla možnost poznat, nabízí špičkové produkty za velmi přijatelné ceny, kompletní sortiment pro celou rodinu včetně wellness, fantastický marketingový plán  a neuvěřitelnou podporu. Oriflame má za sebou  své 60 narozeniny , v Česku přes 30 let úspěšného působení…

Věřím, že pokud toužíte po krásnějším životě, ať už se týká výdělku nebo přivýdělku v čase, který vyhovuje vám, po seberealizaci nebo změně vizáže, chcete se prací bavit, cestovat a setkávat se se zajímavými lidmi… Tak jste na správném místě.

Stačí vyplnit přiložený formulář vpravo, nebo zavolat na 605 282 524 a začít s firmou,která byla jedna z prvních v tomto oboru. Začít s ORIGINÁLEM - ne kopií.

Moc ráda Vás poznám.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.