komplet krasna

Protože si mě jednoduše získal. Svými laskajícími a k přírodě laskavými výrobky, propracovaným obchodním  plánem, který štědře odmění  ty, co se rozhodly nejen šetřit, ale i vydělávat.  Oriflame si mě získala také lidmi s velkým srdcem, kteří stojí  ve vedení svět i Česko, kolegy. Miluju Oriflame za to, co nabízí každému bez rozdílu.

Kosmetika je na vysoké kvalitativní úrovni, místo reklamy v televizi investuje do výzkumu nových a lepších výrobků, přesto je cenově dostupná všem - a to jak kosmetika tak i podnikání. Tady jsem pocítila hlavní rozdíl oproti konkurenčním firmám, které buď nabízejí skvělé ceny ,ale často  nízkou kvalitu, nebo špičkové produkty, bohužel pro většinu populace cenově nedostupné.  A to jak produkty samotné, tak možnost zapojení se. Oriflame je kompletní nabídka všeho, co potřebujete k tomu, abyste byli zdraví, krásní a šťastní.

  eco 1    MG 9770

Oriflame v sobě slučuje  TOP KVALITU a CENU PŘIJATELNOU pro všechny.

A jak říká jeden z firemních sloganů „ SPOJUJE  TO NEJLEPŠÍ Z PŘÍRODY s tím nejlepším z VĚDY. Nabízí možnost, na vlastní spokojenosti s výrobky, vybudovat opravdové podnikání  bez nutnosti  kapitálu,  speciálních  znalostí a prostor a to prostřednictvím budování vlastní obchodní sítě – skupiny vlastních  prodejců a samospotřebitelů. S budováním můžete začít okamžitě. Kdekoli.

Ve všem za vámi stojí stabilní férová firma, která vám vše co potřebujete k tomu, abyste uspěli, poskytne. Materiály, školení, kompletní podporu.  A to je hlavní kouzlo síťového marketingu  - možnost vypracovat se a to v prostředí, které vám přeje, pomáhá…

A v neposlední řadě, proč  Oriflame a proč hlavně ženy uvítají všechno co nabízí? Protože podnikat můžete z domu, v čase který máte, při dětech…Právě maminky ocení svobodu tohoto podnikání nejvíce. A jen na vás záleží, zda vám stačí vydělat si pár stokorun nebo tisíc a z přivýdělku na mateřské udělat stabilní podnikání.

Vím o čem mluvím. Mám 23 letou dceru, 21 letého syna  a těším se z pětiletého "raráška". 

Poslední věc, o které chci napsat. PROČ PODNIKAT SE MNOU? Právě proto,že mně se to podařilo a nejen mně. Spousta dam, které se pro spolupráci se mnou rozhodly - studentky, důchodkyně a především právě maminky - si díky Oriflame splnily svoje sny a dnes je Oriflame podstatným  zdrojem jejich příjmů nebo koníčkem, kterým našetří na své drobné i větší radosti.

Díky Oriflame jsem mohla rozvinout svoje další záliby – například vše kolem výživy, tak kromě kosmetického poradenství nabízím i poradenství výživové – tím pádem opravdu kompletní změnu. Mám zkušenosti a  možnost vám pomoci a udělám to moc ráda. Stačí když vyplníte přihlášku níže a všechny další informace dostanete.

Nebo mi prostě napište, zavolejte, ráda odpovím na všechny vaše otázky.

Kateřina

PicMonkey Collage02

InCollage 002

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.