komplet krasna

"Opožděně, ale přeci musím poděkovat za příjemné sobotní dopoledne a to jak kadeřnici paní Danielové za krásnou barvu vlasů, což bych ani nevěřila, že by mi mohla slušet, Marti za nalíčení i Káti za super focení. Každopádně v barvě se cítím skvěle a budu v ní pokračovat. Každému doporučuji ,já můžu jen litovat, že jsem se neodvážila dříve."

Petra Surá, účastnice Proměny Nedašov

 

"Školení "Sebelíčení" s Marcelou a Katkou bylo jedním slovem skvělé. Člověk si říká, co se ještě může naučit, vždyť už prošel tolika školeními o líčení. Jenže tohle mělo tu třešničku na dortu v tom, že Marcela přímo každé jedné účastnici poradila, co na své tváři potlačit, co zvýraznit, jak pomocí pudru zkorigovat tvář, aby vypadala co nejlépe.

Poradila nové trendy v líčení (přirozenost je základ), jak upravit obočí, nanést správně řasenku (ano, i to je věda) a jaká rtěnka vám sluší. Bylo to nejlepší školení o líčení, které jsem kdy navštívila."

Zuzka Čočková, účastnice VELKÉHO KURZU SEBELÍČENÍ, Valašské Klobouky

 

"Když jsem šla do proměny,věděla jsem co mě čeká,ale byla jsem plná nejistoty a hlavně plná očekávání. Během proměny jsem si skvěle odpočinula a sledovala jsem,co se mnou šikovné ručičky holek dělají.Výsledek předčil moje očekávání a za to musím holkám poslat veliký DÍK. Následné focení a skvělé povykládání s Katkou mi zakončilo úžasný den pro mě."

Olga Rusková, účastnice Proměny, Šanov

"Oriflame kosmetiku znám už asi 12 let. Za tu dlouhou dobu jsem nevynechala ani jeden katalog, protože v každém bylo něco, co jsem prostě musela mít doma. Kosmetika je úžasná, každý si najde to svoje oblíbené. A kdo by si chtěl přivydělat nějakou tu korunku do začátku je Oriflame ta správná volba a časem se koníček může stát zaměstnáním, které vás bude bavit."

Staňka Ptáčková, kosmetická poradkyně, Valašské Klobouky

"Všem ženám, které by chtěly prožít super princeznovský den a udělat změnu vizáže a mít krásnou vzpomínku v podobě fotek, vřele doporučuji. Paní kadeřnice, paní kosmetička a Kačka byly super. A věřím, kdybych měla zase možnost, jdu do toho znovu. Tímto ještě jednou děkuju."

Alena Zichová, účastnice proměny, Ludkovice

"Proměna mně udělala dvojí radost - první, že jsem vyhrála v soutěži , kterou sponzorka pořádala a druhou, že má proměna proběhla zrovna na můj svátek. Proměna se myslím zdařila, alespoň ode všech jsem dostala pochvalu a moc jsem si ten den užila. Líčení , vlasy , focení , takový den pro sebe a s příjemnými lidmi. Proměnu můžu jen doporučit."

"Kosmetickou poradkyní jsem se stala v roce 2003 a od té doby také používám a prodávám výrobky Oriflame. Jsem spokojená a nyní už tyto výrobky používá i má 16letá dcera. Pokud něco náhodou nesedí, bez problému se zboží vymění nebo vrátí ,to se vám v drogerii nemůže stát.Takže za mě určitě kosmetika Oriflame ANO a kosmetickou poradkyní může být každá .Buď můžete nabízet kosmetiku a tím si i přivydělat nebo můžete mít doma vlastní drogerii. Kosmetická společnost Oriflame je ke svým poradkyním štědrá i v podobě dárků."

Renata Zichová, kosmetická poradkyně a účastnice proměny, Nedašova Lhota

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.