komplet krasna

41375 41382 41353 41365 41372 45081 waunt hybrid skin care vegan

S Oriflame máte tyto možnosti:

1. PRODÁVAT KOSMETIKU PROSTŘEDNICTVÍM KATALOGU = OKAMŽITÝ VÝDĚLEK

Prodávat Oriflame je snadné. Stačí se zaregistrovat jako člen Oriflame a výrobky používat - tak je nejlépe poznáte. K dispozici máte každé tři týdny nový krásný katalog, plný skvělých výrobků a akcí, který ukážete svým známým. V nabídce je také spousta vzorků, produktová školení, a potřebné informace na stránkách Oriflame a v tiskovinách.

Vydělejte si 30% z prodeje každého výrobku!

Pokud budete potřebovat s čímkoliv pomoci, vždy se na mě můžete obrátit. Ráda Vám se vším pomůžu. Velmi oblíbené jsou například domácí párty pro vaše přátele, kde je s výrobky společně seznámíme, pokud vzdálenost dovolí. 

 

2. NABÍZET PŘÍLEŽITOST ORIFLAME DÁL = MOŽNOST TRVALÉHO PŘÍJMU

Možnost přivýdělku můžete nabídnout svým kamarádkám, přátelům, známým, rodině a umožnit jim tak mít stejné výhody a možnosti jaké máte vy sami. 

Toto je krok, který vám otvírá možnost trvalého příjmu. Je to cesta k vaší finanční nezávislosti, splnění snů.

Jde o to,  se příležitostí Oriflame  podělit dál. 

Vaši přátelé také mohou nakupovat výhodněji se slevou 23% a tak šetřit. Mohou prodávat podle katalogu a přivydělat si.  

Hlavně však i oni můžou budovat své podnikání nabízením příležitostí Oriflame dál. Mohou registrovat, tak jako jste vy zaregistrovali je. Za tuto aktivitu - rozšiřování základny uživatelů Oriflame - vás Oriflame odmění provizemi od 3 až do 21%.

Tak můžete být na výplatní listině Oriflame každé tři týdny - což je 17 výplat do roka a vydělávat od několika stovek po desítky tisíc. A to vše tím, že vypadáte a cítíte se dobře a pomáháte k tomu druhým :-)

Pokud jste se rozhodli pro tuto možnost, gratuluji. Velmi ráda se s vámi sejdu nebo spojím a vše dopodrobna vysvětlím.

STAŇTE SE KOSMETICKÝM PORADCEM ORIFLAME!

VYDĚLEJTE SI DNES A ZÍTRA SI SPLŇTE SVÉ SNY 

 

 

 

 

 

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.